Żłobek | Filia Golęcin

GolęcinOrganizacjaKalendarz

Żłobek Ogrody Montessori Filia GOLECIN powstał z inicjatywy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w ramach Resortowego Programu Maluch 2015.

Zapraszamy do poznańskiego żłobka Ogrody Montessori, po drodze do centrum miasta, zamiast telewizora i komórki serwujemy dzieciom książki, opowiadania, dobrą opiekę i swobodną edukację. Codziennie korzystamy z ogromnego ogrodu ze specjalnym przejściem do Ogrodu Dendrologicznego. Oddychamy czystym powietrzem w salach, bo zlokalizowani jesteśmy „kilka kroków” od j. Rusałka z dala od dymiących kominów niektórych gospodarstw domowych. Mamy do dyspozycji parking dla rodziców przywożących dzieci. Nikogo nie dyskryminujemy, nasze szeregi zasilają również obcokrajowcy: dzieci i dorośli. Najstarsze dzieci uczymy angielskiego.

Tel. 602 645 020 (rekrutacja do żłobka)

Tel. 795 444 492 (dla rodziców dzieci uczęszczających do placówki)

E-mail: golecinzlobek@ogrodymontessori.pl

Żłobek czynny jest w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 06:30 do godz. 17:30. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data jest każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie każdej przerwy placówka, w ramach opłaty stałej za pobyt, zapewnia świadczenie usług w zakresie opieki nad dziećmi przez dyżurujący żłobek zastępczy.

Placówka zastrzega sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy) w danym roku, w których Żłobek będzie nieczynny. Dokładne daty ogłaszane są, najpóźniej przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego za pomocą środków komunikacji internetowej.

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 5 m-c życia
do ukończenia 3 lat

Godziny otwarcia:
06.30 -17.30

Adres:
ul. Wojska Polskiego 79
60-628 Poznań

Telefon:
+48 795 444 492

E-mail: golecinzlobek@ogrodymontessori.pl