Żłobek & Przedszkole | Filia Jeżyce

JeżyceOrganizacjaKalendarz

Ogrody Montessori filia JEŻYCE – Żłobek i Przedszkole Niepubliczne w Poznaniu zlokalizowane są obok siebie przy ulicy Polnej 13A . Nasz żłobek i przedszkole, to centrum zrównoważonego rozwoju i edukacji, w którym dzieci poprzez zabawę i pracę poznają świat, a rodzice otrzymują wsparcie w Ich wychowaniu.

Oferujemy zdobywanie umiejętności w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń,  niestandardowe pomoce edukacyjne i pedagogika montessoriańska to nasze atuty. Język angielski w żłobku raz  w tygodniu, w przedszkolu językowym codziennie. Dogodne położenie komunikacyjne pomiędzy dwoma głównymi arteriami Poznania, ulicami Grunwaldzką i Dąbrowskiego sprawia, iż obojętnie gdzie rodzic pracuje prawie zawsze jest mu po drodze. Nie mamy własnych miejsc postojowych, ale za to parking przed budynkiem jest relatywnie dostępny. Nasz plac zabaw dla dzieci ma pow. ok. 100 m2, nie jest ogromny jak w innych naszych placówkach, ale zapewnia najważniejsze: piaskownicę, strefę bezpiecznego upadku, zjeżdżalnię i trochę zieleni. Od jakiegoś czasu pracujemy nad wynajęciem od Miasta Poznań sąsiadującego z nami terenu w celu zaadoptowania na piękny ogród, niestety sprawy urzędowe potrzebują wiele czasu…

Żłobek Ogrody Montessori Filia JEŻYCE powstał z inicjatywy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w ramach Resortowego Programu Maluch 2016.

E-mail żłobek: jezycezlobek@ogrodymontessori.pl

Telefon:  602 645 020 (rekrutacja do żłobka)

Telefon:  606 387 490 (dla rodziców dzieci uczęszczających do placówki)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami TUTAJ.

Żłobek i przedszkole są czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do godz. 17:30. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data jest każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie przerwy technicznej obie placówki, w ramach opłaty stałej za pobyt, zapewniają świadczenie usług w zakresie opieki i edukacji poprzez placówkę zastępczą.

Żłobek i przedszkole zastrzegają sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy) w danym roku, w których obie placówki będą nieczynne. Dokładne daty ogłaszane będą, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 3 roku życia
do lat 7

Godziny otwarcia:
7.00 -17.30

Adres:
Przedszkole – ul. Polna 13A/17
60-535 Poznań

Telefon:  602 645 020 (rekrutacja do przedszkola)

Telefon:  666 913 886 (dla rodziców dzieci uczęszczających do placówki)

E-mail przedszkole: jezyceprzedszkole@ogrodymontessori.pl