Żłobek | Filia Naramowice

NaramowiceOrganizacjaKalendarz

REKRUTACJA zamknięta do 31.08.2020

Ogród Montessori filia NARAMOWICE to mała, kameralna placówka. Przyjmujemy dzieci od 5 miesiąca życia do lat 3. Zapewniamy doskonałą opiekę w warunkach zbliżonych do domowych.

Żłobek dysponuje zaledwie 19 miejscami, mamy do dyspozycji dwie sale pobytu dzieci i w razie potrzeby dzielimy je na dwie grupy: maluszków i dzieci starszych. Odwiedź nas i przekonaj się jak pracujemy z dziećmi, czego je uczymy, jak zdrowo żywimy. Korzystamy z ogromnego, sąsiadującego ze żłobkiem placu zabaw, o który osobiście dbamy.

Zapisując dziecko do naszego poznańskiego żłobka proszę mieć pewność, że pociecha znajdzie się pod fachową montessoriańską opieką, będzie rozwijać samodzielność i nabierać kompetencji przygotowujących do dalszej edukacji w przedszkolu.

Żłobek czynny jest w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 06:30 do godz. 17:00. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data jest każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie każdej przerwy placówka, w ramach opłaty stałej za pobyt, zapewnia świadczenie usług w zakresie opieki nad dziećmi przez dyżurujący żłobek zastępczy.

Placówka zastrzega sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy) w danym roku, w których Żłobek będzie nieczynny. Dokładne daty ogłaszane są, najpóźniej przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego za pomocą środków komunikacji internetowej.

 

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 5 m-c życia
do ukończenia 3 lat

Godziny otwarcia:
6.30 -17.00

Adres:
ul.Błażeja 6D/19,
61-608 Poznań

Telefon:
+48 666 913 886

E-mail: naramowicezlobek@ogrodymontessori.pl