Bardzo dziękujemy za tłumne przybycie na Festyn Rodzinny 2018

Szanowni Rodzice,

Bardzo dziękujemy za tłumne przybycie na nasz tegoroczny Festyn Rodzinny!

W pierwszej kolejności pragnę poinformować, iż na cel POMOC DZIECIOM z SYRII zebraliśmy 1.227 zł 67 gr, co oceniam, jako duży sukces. Osobiście dodaje również cegiełkę od siebie i dopełniam do kwoty 1.500 zł, taką sumę Zespół Żłobków i Przedszkoli Ogrody Montessori wpłaci na rachunek bankowy UNICEF Polska. Informacji z potwierdzeniem przelewu spodziewajcie się Państwo w swoich filiach do końca bieżącego tygodnia.

Nasza impreza obfitowała w atrakcje dla dzieci (występ przedszkolnej grupy baletowej, prezentacja Break Dance w wykonaniu p. Grzegorza https://www.youtube.com/watch?v=Bg2zwcw2Ka8, muzytywka pod gołym niebem, zabawy z chustą, bańki mydlane oraz już tradycyjnie malowanie buzi farbkami) i dorosłych (konkurs z wiedzy o pracy metodą Montessori, przeciąganie liny). O oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbał p. Remigiusz Skorwider, prywatnie mąż naszej kierowniczki p. Oli.

Wielkie podziękowania dla sponsora nagród, p. Marka Rozpłochowskiego (członka Rady Rodziców z filii Ławica), który ufundował bilety wstępu do parku rozrywki FRAJDA, działającego na terenach rekreacyjnych przy jeziorze Rusałka. Dwie drużyny tatusiów, przeciągając linę, dzielnie walczyły o wygraną. Zwycięska drużyna otrzymała w nagrodę całodniowe bilety wstępu, a drużyna, która zajęła drugie miejsce została uhonorowana godzinnymi biletami wstępu do ww. parku rozrywki.

 

Mam nadzieję, że upalna pogoda nie miała wpływu na apetyt naszych gości, i że każdy z Państwa spróbował dań przygotowanych przez Zieloną Kuchnię, która gotuje, co prawda przeważnie dla dzieci, ale w tym szczególnym dniu postanowiła uraczyć także dorosłych. Do wyboru mieliśmy zupę: pomidorową i gulaszową, pasty: warzywną, jajeczną i rybną, chleby ciemne i jasne, owoce oraz napoje.

Migawki z naszej wspólnej zabawy proszę śledzić na

https://www.facebook.com/pg/OgrodyMontessori/photos/tab=album&album_id=1874854845909284

Pozdrawiam serdecznie – Marzena Mierkiewicz

Jeszcze nikt nie skomentował.