Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez formularz zapytania do firmy Ogrody Montessori z siedzibą w Poznaniu.

Zespół żłobków i przedszkoli Ogrody Montessori dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

Jakie dane zbiera strona www w sposób automatyczny podczas korzystania z witryny?

Nie zbieramy w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach cookies podczas samego korzystania z witryny.

Jakie dane zbiera strona www podczas wysyłania zapytania?

1) nazwisko i imię,
2) adres: ulica, miasto, kod pocztowy,
3) nazwę firmy,
4) adres poczty elektronicznej,
5) numer telefonu.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne do wysłania zapytania.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W celu realizacji tego uprawnienia Prosimy o korzystanie z adresu: dyrektor@ogrodymontessori.pl.

Udostępnienie informacji

Zespół żłobków i przedszkoli Ogrody Montessori nie udostępnia pozyskanych informacji w żaden sposób.

W jaki sposób możecie Państwo korzystać z przysługujących praw?

Macie Państwo możliwość podglądu i edycji Państwa danych.
Przysługuje Państwu prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia Państwa danych. Macie Państwo również możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych.