Żłobek i Przedszkole | Filia Ławica Poznań

ŁawicaOrganizacjaKalendarz

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole zlokalizowane w rejonie Poznań Ławica to przyjazne miejsce, stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Nasz żłobek i przedszkole, to centrum zrównoważonego rozwoju i edukacji, w którym dzieci poprzez zabawę poznają świat, a rodzice otrzymują wsparcie w Ich wychowaniu.

Zapisując dziecko do naszego żłobka i przedszkola, miejcie Państwo pewność, że Wasza pociecha znajdzie się pod dobrą opieką, oraz że będzie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w przyjaznym i komfortowym otoczeniu.


Żłobek i Przedszkole są czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do godz. 17:30. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data będzie każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie przerwy technicznej placówka, w ramach opłaty stałej za pobyt,
o której mowa w § 4 ust. 1 Umowy, zapewnia świadczenie usług w zakresie opieki Dziecka przez dyżurujący żłobek lub przedszkole zastępcze.

Placówka zastrzega sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy)
w danym roku, w których Żłobek i Przedszkole będzie nieczynne. Dokładne daty ogłaszane będą, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego za pomocą informacyjnej platformy internetowej.

 

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 5 m-c życia
do ukończenia 7 lat

Godziny otwarcia:
7.00 -17.30

Adres:
ul. Perzycka 11
60-182 Poznań

Zobacz plan dnia!

 

Przedszkole

Żłobek