Żłobek i Przedszkole | Filia Jeżyce

JeżyceOrganizacjaKalendarz

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole zlokalizowane w dzielnicy Jeżyce, przy ulicy Polnej 13 A – to przyjazne miejsce, stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Nasze żłobek i przedszkole, to centrum zrównoważonego rozwoju i edukacji, w którym dzieci poprzez zabawę i pracę poznają świat, a rodzice otrzymują wsparcie w Ich wychowaniu.

Zapisując dziecko do naszego żłobka lub przedszkola, miejcie Państwo pewność, że Wasza pociecha znajdzie się pod dobrą opieką, oraz że będzie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w przyjaznym i komfortowym otoczeniu.

Placówka żłobkowa powstała z inicjatywy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w ramach resortowego Programu Maluch 2016r.

Adres: ul. Polna 13a

60-535 Poznań

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami TUTAJ.

Żłobek i przedszkole są czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do godz. 17:30. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data jest każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie przerwy technicznej obie placówki, w ramach opłaty stałej za pobyt, zapewniają świadczenie usług w zakresie opieki nad dzieckiem poprzez placówkę zastępczą.

Żłobek i przedszkole zastrzegają sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy) w danym roku, w których obie placówki będą nieczynne. Dokładne daty ogłaszane będą, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 5 m-c życia
do ukończenia 3 lat

Godziny otwarcia:
6.30 -17.30

Adres:

Żłobek – ul. Polna 13a/1

Przedszkole – ul. Polna 13a/17

60-628 Poznań