Żłobek Filia Jeżyce

JeżyceOrganizacjaKalendarz

Niepubliczny Żłobek zlokalizowany w rejonie Poznań Jeżyce to przyjazne miejsce, stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Zapisując dziecko do naszego żłobka, miejcie Państwo pewność, że Wasza pociecha znajdzie się pod dobrą opieką, oraz że będzie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w przyjaznym i komfortowym otoczeniu.

Placówka żłobkowa powstała z inicjatywy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w Ramach Resortowego Programu Maluch 2016r.

Adres: ul. Polna 13a/1,

60-535 Poznań

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami TUTAJ.

Żłobek jest czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do godz. 17:00. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy oraz przerwa techniczna, której dokładna data będzie każdorazowo ogłaszana z co najmniej kwartalnym wyprzedzeniem. W czasie przerwy technicznej placówka, w ramach opłaty stałej za pobyt, o której mowa w § 4 ust. 1 Umowy, zapewnia świadczenie usług w zakresie opieki Dziecka przez dyżurujący żłobek.

Placówka zastrzega sobie prawo do ustalenia dodatkowych, pojedynczych dni wolnych (tzw. długie weekendy) w danym roku, w których Żłobek będzie nieczynny. Dokładne daty ogłaszane będą, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego za pomocą informacyjnej platformy internetowej.

 

Podstawowe informacje:

Zapraszamy Dzieci w wieku:
od 5 m-c życia
do ukończenia 3 lat

Godziny otwarcia:
6.30 -17.00

Adres:

ul. Polna 13a/1,
60-628 Poznań

Zobacz plan dnia!

 

 

Kadra zarządzająca

 

Żłobek

Nasi specjaliści